Прописи очень классные,взяла ребенку 6 лет надеялась, что ему понравится но к сожалению интереса не проявляет . Ручка действительно сама исчезает через 10-15 минут. Обслуживания отличное. Отправили в первый же день после заказа,заказала наложкой. Товар соответствует описанию.
Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук та за те, що ділитися враженнями про наші товари. Вибачте, що вашому сину не сподобалося. Ми завжди намагаємося надати товари, які відповідають очікуванням наших клієнтів, тому дуже вдячні за відгук. Раді, що ви оцінили наше обслуговування.
Юлия А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дуже вдячні за ваш відгук.
Наталя К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за оцінку.
Любовь С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Отличная книжечка, очень понравилась. Спасибо. Рекомендую.
Коментар продавця
Дякуємо за відгук.
Тамила Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Спасибі за відгук.
Ольга С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Найнижча ціна в мережі. Дякую!
Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук.
Ганна К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре, як має бути, без живого спілкування, швидко обробили відправили, все якісне,дякую.
дякуємо за оцінку.
Дякую, дуже гарний планер. Рекомендую продавця.
Дякуємо за відгук!
Прописи очень классные,взяла ребенку 6 лет надеялась, что ему понравится но к сожалению интереса не проявляет .
Ручка действительно сама исчезает через 10-15 минут.
Обслуживания отличное. Отправили в первый же день после заказа,заказала наложкой. Товар соответствует описанию.
Дякуємо за ваш відгук та за те, що ділитися враженнями про наші товари. Вибачте, що вашому сину не сподобалося. Ми завжди намагаємося надати товари, які відповідають очікуванням наших клієнтів, тому дуже вдячні за відгук. Раді, що ви оцінили наше обслуговування.
Дуже вдячні за ваш відгук.
Дякуємо за оцінку.
Отличная книжечка, очень понравилась. Спасибо. Рекомендую.
Дякуємо за відгук.
Спасибі за відгук.
Найнижча ціна в мережі. Дякую!
Дякуємо за ваш відгук.
Все добре, як має бути, без живого спілкування, швидко обробили відправили, все якісне,дякую.
Дякуємо за відгук. Раді, що вам все сподобалось.
Велике спасибі за відгук.