Оформили та доставили швидко. 8.07 попросила забрати 3 лице з поштомату, бо не мала змоги повернутись в Харків та не знала як швидко це вийде. 11.07 по приїзду розпакувала і написала продавцю про дефект корінця. Пакування було настільки щільним, що при перевезенні навряд чи таке трапилось б, та й потертості на вигляд старі із злізшою фарбою. Враховуючи про проблемність книг цього видавництва та знаючи, що в інших магазинах вказують на це, розрахунок був на доброчесність і в цьому. Посилаючись на статтю 9 Закону України, повернення не відбулося. Подали запит в бухгалтерію на компенсацію 5% (84 грн - від вартості 1680), коли при таких заломах ці книги продають з -20%. Дякую за швидку комунікацію, не дякую за товар та спаплюжений подарунок. З обережністю робіть замовлення на дорогі подарункові видання в цьому магазині та закладайте дні на повернення/обмін, якщо це на подарунок.
Тетяна Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Андрій С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ірина Г.
Відмінно
наталия м.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Євгенія Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все сподобалося. Продавця рекомендую!
Коментар продавця
Дякуємо за відгук.
Оксана С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже швидко відправили замовлення!!!
Коментар продавця
Свасибі за гарний відгук.
Аня П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Щиро дякую даному інтернет магазину за вашу працю і терпіння. Ви неймовірні. Надали фото усіх сторінок альбому. Докладний опис. Донечка дуже задоволена. А якщо дитина щаслива, то і мама щаслива. Однозначно рекомендую до співпраці.
Коментар продавця
Дякуємо за теплі слова! Раді, що ви і ваша донечка задоволені. Завжди раді допомогти!
Оформили та доставили швидко. 8.07 попросила забрати 3 лице з поштомату, бо не мала змоги повернутись в Харків та не знала як швидко це вийде. 11.07 по приїзду розпакувала і написала продавцю про дефект корінця. Пакування було настільки щільним, що при перевезенні навряд чи таке трапилось б, та й потертості на вигляд старі із злізшою фарбою. Враховуючи про проблемність книг цього видавництва та знаючи, що в інших магазинах вказують на це, розрахунок був на доброчесність і в цьому. Посилаючись на статтю 9 Закону України, повернення не відбулося. Подали запит в бухгалтерію на компенсацію 5% (84 грн - від вартості 1680), коли при таких заломах ці книги продають з -20%.
Дякую за швидку комунікацію, не дякую за товар та спаплюжений подарунок. З обережністю робіть замовлення на дорогі подарункові видання в цьому магазині та закладайте дні на повернення/обмін, якщо це на подарунок.
Все сподобалося. Продавця рекомендую!
Дякуємо за відгук.
Дуже швидко відправили замовлення!!!
Свасибі за гарний відгук.
Щиро дякую даному інтернет магазину за вашу працю і терпіння. Ви неймовірні. Надали фото усіх сторінок альбому. Докладний опис. Донечка дуже задоволена. А якщо дитина щаслива, то і мама щаслива. Однозначно рекомендую до співпраці.
Дякуємо за теплі слова! Раді, що ви і ваша донечка задоволені. Завжди раді допомогти!